Kyra Panagia Hotel

Highlights

  • 2 minuten lopen naar het strand
  • Vernieuwde kamers
  • Zwembad
  • Ontbijt mogelijk
  • Betaalbaar

Kyra Panagia Hotel ligt in Kyra Panagia, op 2 minuten lopen van het strand. De kamers zijn vernieuwd en eenvoudig maar mooi ingericht. Het is ook een van de goedkoopste plekken om in Kyra Panagia te verblijven. Grappig weetje: in 2004, toen we hier nog geen huis hadden, was dit het hotel waar ik met mijn ouders voor het eerst sliep.

Het hotel heeft een zwembad (open in het seizoen), een tuin, een terras, een bar en een gedeelde lounge. Sommige kamers hebben airco, een balkon en een zithoek met flatscreen-tv. Ontbijten kan aan het buffet. Per kamer is er plek voor maximaal 4 personen.

In Kyra Panagia vind je drie restaurants en een minimarkt. Het dorp ligt in een kom en wordt in juli en augustus overdag flink warm en druk. In mei en eind september is het hier juist heerlijk. Pigadia ligt op zo’n 15 kilometer en de luchthaven op 28 kilometer.

Bekijk meer informatie, prijzen en beschikbaarheid via de aanbieder(s) hieronder.

Translate