Karpathos cestovní průvodce

+ umístění na Google Maps (v hodnotě 7,- €)

€14,99

Buy Now

Také se těšíte na dovolenou snů na Karpathosu? Zapomeňte na zdlouhavé hledání na internetu. Náš digitální průvodce po ostrově vám to výrazně usnadní! S velkou péčí a láskou k ostrovu jsme všechny naše poznatky z posledních let shrnuli do tohoto digitálního průvodce Karpathosem. Každé místo jsme sami navštívili (a nafotili). Osobní tipy a doporučení od – nyní už – místních.

DŮLEŽITÉ Náš průvodce je soubor PDF ke stažení. Vždy jej snadno otevřete na svém tabletu, chytrém telefonu nebo notebooku. Po dokončení objednávky si můžete průvodce stáhnout na děkovné stránce nebo zkontrolovat odkazy v potvrzovacím e-mailu. Stáhněte si je do 24 hodin a uložte si je do počítače (nebo jiného zařízení).

Po zakoupení budete přidáni do našich soukromých lokalit na Mapách Google. Do e-mailu (na vámi uvedenou adresu Gmail) obdržíte také jednoduchý návod v angličtině. Mějte prosím na paměti, že poskytnutí přístupu vám zabere nějaký čas, protože to děláme ručně.

 

Co obsahuje průvodce Karpathos?

✓ Více než 200 stran se vším, co chcete vědět o ostrově

Jezdíme sem již více než 10 let a nyní zde již 2 roky žijeme. Tohoto průvodce jsme sestavili na základě našeho průzkumu ostrova. Místa v tomto průvodci jsme osobně navštívili a nafotili.

✓ Hypertextové odkazy na všechna místa

Všechny restaurace, hotspoty, aktivity a další místa jsme propojili. Pokud máte internet a kliknete na ně, dostanete se přímo na mapy Google. Takže už žádné složité hledání správného místa!

✓ Tipy na dopravu na Karpathosu

Ať už si chcete půjčit auto, skútr, čtyřkolku nebo motorku. Nebo pro pokud dáváte přednost cestě autobusem na taxi. Shromáždili jsme pro vás všechny potřebné informace.

✓ Přístup k lokalitám Karpathosu na Google Maps

Vaši dovolenou na Karpathosu vám ještě více usnadníme přístupem k našim soukromým lokalitám Karpathos Google Maps. Všechna naše doporučení (pláže, hotspoty, vyhlídky, čerpací stanice atd.) pro vás máme připravena v našich mapách. To znamená, že už si nemusíte sami “připínat” místa a máte přístup k našim doporučením přímo a snadno!

✓ Hotspoty a nejkrásnější pláže

Nejkrásnější místa a pláže v seznamu pro vás.

✓ Doporučené restaurace a bary podle oblastí

Od taveren přes luxusní restaurace až po koktejlové bary. Vyzdvihli jsme pro vás ta nejlepší místa, pokud jde o jídlo a pití. Všechna místa jsme sami otestovali a byli jsme s nimi spokojeni, proto si myslíme, že si zaslouží místo v průvodci a doporučujeme je navštívit i vám. + vše, co potřebujete vědět o řeckých kávách a alkoholických nápojích.

✓ Aktivity

Od pěší turistiky přes návštěvu vesnic až po windsurfing. Podělíme se s vámi o více než 20 skvělých aktivit; pro každého něco.

✓ Top 10

Našich 10 nejoblíbenějších jídel + kde je jíst a 10 nejfotogeničtějších míst na ostrově.

✓ Všechny praktické informace, které potřebujete

Obecné informace o Karpathosu, počasí, praktický seznam věcí k balení, prostor pro vlastní poznámky.

✓ Kam na

Dá se na Karpathosu nakupovat, kde si nakoupíme? A kde najít tetovací salón, kadeřníka, manikérku a kosmetičku? I to najdete v průvodci.

✓ Bonus

Slevové kódy do některých našich oblíbených restaurací a aktivit. Slevové kódy jsou k dispozici pouze v roce, který je v průvodci uveden.